ZEMAN - Čištění kanalizace s.r.o. Olomouc


Kamera pro monitorování kanalizace Revi 250 + Otočná hlava pro kameru Revi 250

Revize kanalizace je prováděna pomocí přenosného kamerového systémů určeného pro monitorování domovní kanalizace a přípojek. Centrálním srdcem je řídící jednotka umístěná v přenosném kufru, která je ovládaná pomocí osobního počítače (PC).
Na kufr je připojen kabel se sklolaminátovým prutem o délce 50 metrů zakončený kamerovou hlavicí. Ta je zaváděna pomocí prutu do potrubí o průměru DN 70 - 300 mm a hnána mechanickou silou obsluhy. Hlavice je vodotěsná, vybavená různě výkonným osvětlením a počítadlem metrů. Lze pak v případě kopání a rekonstrukce kanalizace snadno zjistit místo závady pro vykopání a opravu kanalizace.

Z celého průběhu kontroly lze pořídit videozáznam v digitální podobě na CD/DVD ve formátu MPEG. Záznam ihned k dispozici.
K záznamu je možné zákazníkovi pro lepší orientaci dodat technickou zprávu se staničením jednotlivých závad, odboček, ohybů, přechodů a pod. s doporučením případné opravy.

Monitorování kanalizace provádíme současně i s čištěním kanalizace, kdy je třeba kanalizaci vyčistit a pak se následně provede monitorování kanalizace a zjistí se v jakém je kanalizace stavu.
Hlavici kamerového systému lze zavádět z obecně známých vstupů, jako jsou čistící vstupy, šachty, gaigry, z otevřeného potrubí po sejmutí klozetu WC atd.

Vzdálenost prohlídnutelného úseku závisí na vstupu prohlídky, množství ohybu (kolen) v potrubí a průměru potrubí.
Práce s kamerou ve venkovním prostředí provádíme jen za příznivých povětrnostních podmínkách.
Kameru s sebou vozíme jen na objednání.

Iveco Iveco Iveco

Copyright: http://www.kanalizace-cisteni.cz | Powered by: Chlapi v akci | Design & created by:Přemysl Klas| XHTML | CSS2